Karaman Arslan inşaat

Trafik Hayattır

Bu haber 12 Nisan 2013, Cuma 20:14:22 tarihnde eklendi. 3813 kez okundu.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası na Bomba Aday

Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası na Bomba Aday
Mustafa Sarı, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’na aday olduğunu açıkladı.
Karaman iş dünyası tarihi yeniden yazılıyor! Uzun süren çalışmaların ardından gelen bu haber adeta deprem etkisi yaptı. Karaman’ın tüm kanaat önderlerinin sivil toplum kuruluşlarının ve hemen hemen her kesimden insanın sevgisini kazanmış hizmet aşığı Mustafa Sarı, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’na aday olduğunu açıkladı.

 
Meslek grupları üzerinde ve ticaretle uğraşan tüm Karamanlı’larla uzun süredir çalışma yaptıklarını belirten Mustafa Sarı, ‘’ Bu alanda ciddi bir eksiklik olması ve yönetimin şuurlu insanlar tarafından oluşturulması kanaatiyle Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’na adayım’’ dedi.
 
Yükselen Türkiye’nin geleceğinde Karaman’ın önemli roller üstleneceğine değinen Sarı, ‘’ OSB’nin tüm sorunlarının giderilip daha fazla istihdam sağlanması yönünde çalışma yapılmalıdır. Ayrıca küçük esnafın ve KOBİ’lerin ihtiyacı olan her türlü desteği vermek, esnafı ayırmadan ve hiçbir fark gözetmeden ‘ en büyük nimet, hizmettir ‘ düsturu ile yola çıkıyoruz. Diğer aday olan arkadaşlara başarılar dilerim‘’ dedi.
 
Halen yürüttüğü Semerkand Gönüllüleri Derneği Fahri Başkanlığı,25 yıllık yöneticilik tecrübesi ile halkın birçok kesiminden sürekli takdir toplayan Mustafa Sarı, 14.000 KOBİ’nin üye olduğu, aynı zamanda Avrupa ülkeleri, Körfez ülkeleri ve Ortadoğu ülkelerinde genel merkez ve şubeleri bulunan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Karaman Şubesi Denetleme Kurulu Başkanlığını yürütüyor. İşte Mustafa Sarı’yı bütün adaylardan farklı kılan özellikler bunlar.
 
Hizmet aşığı bir insan olmasının yanında, TÜMSİAD gibi 37 ülke arasında AB KOBİ Haftası birincisi bir kuruluşun ve Türkiye birincisi Karaman Şubesinin tüm desteğini alacağı düşünülüyor. Henüz adaylığını resmen açıklamadan önce bile halkın sürekli telefonla veya işyerini ziyaret ederek ‘aday ol’ diyerek ısrarla Başkan görmek istediği Mustafa Sarı, ‘’ Karaman’da iş dünyası tarihini yeniden yazacak adam’’ diye işaret ediliyor.
 
‘’ İşçiyi de sanayiciyi de inşallah biz memnun edeceğiz’’ diyen Sarı’nın sözleri vatandaşlar tarafından ‘güven verici’ olarak görülüyor. Bazı esnaflar; ‘’ Mustafa Sarı, yıllardır yürüttüğü Hizmet faaliyetleri ile kendisinin maddi değil manevi kazanım peşinde olduğunu gösterdi. Ayrıca Birçok ülkede genel merkez ve şubeleri bulunan TÜMSİAD’da kazandığı tecrübeleri Karaman iş dünyası ile paylaşacak olması ümit verici.’’ 
 
 
Haber / Be. Ra

Haber / www.karamanorganizesanayi.com

Google da Arat :

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası na Bomba Aday


Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us

© Copyright 2010 Karaman
Her hakkı saklıdır.
                                    
Karamanoğlu Medya Grubu
karaman karaman karaman konya karaman karaman haberleri karaman toki karaman gündemi karaman ekonomisi