Karaman Arslan inşaat

Trafik Hayattır

Bu haber 31 Ocak 2012, Salı 16:01:15 tarihnde eklendi. 1376 kez okundu.

Adana'da ''yan bakma'' cinayeti -Tartıştığı kişilere rastgele bıçak sallayarak bir kişinin ölümüne neden olan zanlı, gözaltına alındı (fotoğraflı-görüntülü)

Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız
Adana'da ''yan bakma'' cinayeti
     -Tartıştığı kişilere rastgele bıçak sallayarak bir 
     kişinin ölümüne neden olan zanlı, gözaltına alındı
     
     (fotoğraflı-görüntülü)
ADANA (A.A) - Adana'da ''yan bakma'' meselesi yüzünden çıkan kavgada rastgele bıçak sallayarak bir kişinin ölümüne neden olan zanlı, gözaltına alındı.      Alınan bilgiye göre, 3 gün önce, Karacaoğlan Mahalles
ADANA (A.A) - Adana'da ''yan bakma'' meselesi yüzünden çıkan kavgada rastgele bıçak sallayarak bir kişinin ölümüne neden olan zanlı, gözaltına alındı.
     Alınan bilgiye göre, 3 gün önce, Karacaoğlan Mahallesi 3783 Sokak'ta Ferdi K. (19) ile Doğukan G. arasında ''yan bakma'' meselesi yüzünden tartışma çıktı. Doğukan G'ye ''Neden yan bakıyorsun-'' diyerek tartışan Ferdi K'yı, çevredekiler araya girerek uzaklaştırdı.
     Doğukan G, bir süre sonra 3 arkadaşını da yanına alarak, Ferdi K'nın yanına tekrar geldi. Bir marketin önünde bekleyen Ferdi K, Doğukan G. ve arkadaşlarını görünce işyerine girip bir bıçak alarak rastgele sallamaya başladı.
     Bu sırada Doğukan G'nin arkadaşı Doğan Can Şen (27) başından bıçak darbesi alarak yaralandı. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesine kaldırılan Şen'in, beyin ölümü gerçekleşti.
     Bunun üzerine gözaltına alınan Ferdi K'nın suçunu itiraf ederek, ''Kendimi korumak için rastgele bıçak salladım. İsteyerek yapmadım'' diye ifade verdiği öğrenildi.
     (VOL-KUT-AG-MHD)
Haber / www.karamanorganizesanayi.com

Google da Arat :

Adana'da ''yan bakma'' cinayeti -Tartıştığı kişilere rastgele bıçak sallayarak bir kişinin ölümüne neden olan zanlı, gözaltına alındı (fotoğraflı-görüntülü)


Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us

© Copyright 2010 Karaman
Her hakkı saklıdır.
                                    
Karamanoğlu Medya Grubu
karaman karaman karaman konya karaman karaman haberleri karaman toki karaman gündemi karaman ekonomisi